Česká verze
Polish
English version
Беларусь
Servis

Servis

Naše společnost poskytuje servis kvalifikovanými pracovníky ve vlastních dílnách v České Skalici. Taktéž provádíme nonstop výjezdové servisy plně vybaveným servisním autem do míst dle potřeby zákazníka.

Provádíme opravy vibračních válců, nakladačů, rypadel-nakladačů, vibračních desek, pěchů, řezaček spár, elektrocentrál i ostatních strojů a zařízení drobné stavební techniky. Vše u značek STAVOSTROJ, JCB, HITACHI, NTC, WEBER, WACKER, BOMAG a po dohodě i dalších značek.

Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis u nás zakoupených výrobků. Pro přiblížení těchto služeb zákazníkům máme po celé České republice síť autorizovaných servisů. S nimi v rámci naší dealerské sítě stále spolupracujeme a poskytujeme jim průběžně informace o všech změnách a úpravách strojů z naší produkce.

Novinky / aktuality

Bauma 2019

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě našeho stánku na 32. mezinárodním veletrhu stavebních strojů Bauma ve dnech 8.-14.4.2019 v Mnichově. Těšíme se na Vaši návštěvu v hale B5, stánek č.217.

EET - Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

AKCE - náhradní díly na JCB bagry

Kupujte náhradní díly na JCB pouze od prověřených dodavatelů. Vybrané díly nyní za zvýhodněnou cenu.

NABÍDKA PATEK NA VIBRAČNÍ PĚCHY

Nabízíme patky na vibrační pěchy různých výrobců

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. povinna vystavit kupujícímu účtenku . Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2006 - 2009 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Programování, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.