Česká verze
Polish
English version
Беларусь

Záleží nám na tom, aby každý stroj NTC plnil svůj účel co nejdéle. Proto je pro nás velmi důležitá zpětná vazba od zákazníků, kteří s našimi stroji denně pracují. Připomínky a náměty jsou prostřednictvím autorizovaných servisních středisek nebo obchodních partnerů přenášeny zpět do výroby a jsou zohledňovány při vývoji nových nebo inovaci stávajících strojů. Neustálé zkvalitňování výroby nám umožňuje poskytovat na naše výrobky záruku až 24 měsíců (podmínkou 24 měsíční záruky je placený servis nejpozději po 10 - 12ti měsících od data prodeje).

 

ZÁRUČNÍ SERVIS:

Reklamační řád je ke stažení ZDE

Zaruční servis je možné provádět pouze prostřednictvím střediska NTC - Česká Skalice nebo prostřednictvím sítě Autorizovaných servisních středisek.

 

POZÁRUČNÍ SERVIS:

Pozáruční servis je samozřejmě možné udělat kdekoli, nicméně doporučujeme, aby byl proveden buď prostřednictvím střediska NTC - Česká Skalice nebo prostřednictvím sítě Autorizovaných servisních středisek. U Autorizovaných servisních středisek je jistota, že  stroj opravuje proškolený a zkušený personál. Mimo tuto výhodu Autorizovaná servisní střediska disponují  dobrým a rychlým přístupem ke všem potřebným náhradním dílům !

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. povinna vystavit kupujícímu účtenku . Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2006 - 2009 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Programování, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.