Czech Made NTC - nová verze

V roce 2018 jsme po velkých změnách v naší společnosti přivítali novou éru změnou našeho loga. Od té doby uplynula nějaká doba a před námi stojí otázka "Kam se dále posuneme?".

V dnešní době je trh zahlcený produkty ohromného množství výrobců různých kvalit produktů, servisní a technické podpory. Jak tedy snadno odlišit zrno od plev?

Pro jasnou identifikaci jsme se proto rozhodli pro jednoduchou a neomylnou definici naší značky vytvořením vlastního identifikátoru původu, loga Czech Made NTC.

Naše poselství, naše vize..

V našich aktivitách se zaměřujeme na to, aby co možná nějvětší procento našich aktivit mělo pozitivní vliv na naše nejbližší okolí. Z toho důvodu klademe velký důraz na lokální výrobu a 

Naše logo Czech Made pomáhá jednoznačně identifikovat původ našich produktů. Už není potřeba tápat v záplavách produktů s otázkamy "Stojí zato se tímto strojem zabývat?", "Vyhový tento produkt mým požadavkům?", "Budu se mít na koho obrátit v případě nouze?", "Kam sahá původ těchto strojů?", ...

Na všechny tyto otázky odpovídá naše značka Czech Made NTC, protože reprezentuje velké vynálezy a vynálezce minulosti jako jsou například:

  • Karel Klíč: Heliogravura (metoda hlubotisku)
  • Josef Ludvík František Ressel: Lodní šroub
  • Synthesia v Semtíně u Pardubic: Semtex (plastická trhavina)
  • Otto Wichterle: Kontaktní čočky
  • Koh-i-noor Hardtmuth v Českých Budějovicích: Verzatilka (mechanická padací tužka)
  • Jindřich Waldes a Hynek Puc: Patentka (stiskací knoflík)

Jsme Češi, jsme potomci velkých techniků minulosti. Historie je naším učitelem, výzvou i vizí.

Czech Made NTC: s námi víte, co očekávat