Kariéra

Kdo jsme..?

Jsme česká rodinná firma s historií sahající do roku 1991. Od počátku se zabýváme vývojem a výrobou profesionální, lehké stavební techniky. S našimi výrobky se můžete setkat na domácím trhu i v zahraničí, kam vyvážíme většinu naší produkce.

S pokorou zastáváme roli jediného českého výrobce této techniky, a i proto vynakládáme nemalé úsilí na dosažení co nejvyšší kvality produktů a služeb, které nabízíme.

Zakládáme si na spokojenosti partnerů a kolegů a společně vytváříme prostředí, ve kterém je každý jednotlivec součástí celku.

Volné pozice


  

Co znamená pracovat v NTC..?

Jsme součástí jedné rodiny

Nepřetržitě pracujeme na mezilidských vztazích na pracovišti. Klademe důraz na vzájemný respekt, upřímnost a ochotu.

Komunikujeme

Komunikace je důležitým faktorem pro udržování a rozvoj mezilidských vztahů a každá zpětná vazba nás posouvá směrem vpřed. Z toho důvodu vždy upřednostňujeme otevřenou diskuzi.

Podporujeme se a pomáháme si

"Ve dvou se to lépe táhne." nebo snad "Víc hlav víc ví."? Obojí nám dává velký smysl a proto jsme si všichni vzájemně podporou i pomocnou rukou.

Neustále se zlepšujeme

Tak jak se vyvíjí technologie a trh, tak se i my snažíme posouvat a jít stále kupředu.

Pořád se učíme

Chyby jsou nedílnou součástí našeho rozvoje. Klademe důraz na to, abychom se z chyb poučili a využili je tak k dalšímu úspěchu.

Pracujeme na úspěchu

Na světovém trhu se denně střetáváme s rozsáhlou konkurencí. Neustále proto hledáme možnosti jak nabídnout vždy něco navíc.

Pomáháme po celém světě

I přes to, že se neřadíme mezi největší výrobce, naše stroje pomáhají na stavbách na všech kontinentech.. s výjimkou Antarktidy.

Reprezentujeme

Hrdě prezentujeme naši práci, naši značku a naši zemi a utvrzujeme světovou veřejnost v tom, že zlaté české ručičky stále patří na vrchol.

Rosteme na spokojenosti zákazníků

Jen díky našim zákazníkům můžeme dále existovat a tento fakt máme vždy na paměti. Zákaznická zpětná vazba je základním stavebním kamenem našeho rozvoje.

Budoucnost máme ve svých rukou

Budoucnost planety a její populace je v našich rukou. Jen na nás závisí, jakou planetu předáme našim dětem. Všichni se proto snažíme společnými silami zhodnotit čas, který nám byl dán, na maximum.

    


  


Bez čeho se u nás neobejdeš?


Seznam volných pozic

Nenašel jsi nic přesně pro sebe, ale přesto by ses k nám rád přídal? Nevadí.
Pošli nám svoje CV společně s krátkým průvodním dopisem na email info@ntc.cz a třeba zjistíme, že právě na tebe čekáme!