NTC Profesionální stavební technika

24.04.2023

4 min.

Veletrh Ergo.tec Řecko 2023

Ve dnech 21.-23.4.2023 se v řeckých Athénách konal první ročník mezinárodního veletrhu Ergo.tec, zaměřeného na stavební mechanizaci a stavební techniku. Oproti ostatním světovým výrobcům lehké stavební mechanizace jsme se této události s nadšením účastnili díky skvělému přístupu našeho obchodního partnera, firmy MECHANOTECHNIKI ELLADOS.

Zpět mezi lidmi po COVID-19

Po dlouhotrvající frustraci z celosvětové pandemie COVID-19 se dostáváme do stádia, kdy už nám nestačí pouze diskuse přes obrazovky našich počítačů.

Dnes, více než kdy dříve, je opět cítit lidská potřeba osobního kontaktu. I proto je návštěvnost veřejných akcí velmi příznivá.

I z toho těží právě zmíněný mezinárodní veletrh Ergo.tec, konaný v řeckých Athénách. Jeho organizátoři se chopili příležitosti a sezvali vystavovatele i návštěvníky z celého světa a výsledek stál skutečně za to.

Návštěvníci vítejte!

MECHANOTECHNIKI ELLADOS & NTC

Ke spojení sil řecké společnosti MECHANOTECHNIKI ELLADOS a NTC došlo ke konci roku 2019, kdy jsme po vzájemné diskusi na veletrhu BAUMA 2019 došli k závěru, že bychom díky spolupráci mohli v budoucnu sklidit ovoce.

S odstupem času můžeme s klidným srdcem říci, že tento krok byl správný a díky spoluprácí našich dvou společností se nám daří velmi obratně působit na řeckém trhu, který byl pro nás do té doby skoro až zakletý.

Veletrh Ergo.tec 2023 pro náši spolupráci znamená velký milník, neboť se jedná o první veletrh na řecké půdě od počátku naší spolupráce. Věříme, že naše společná přítomnost zde povede k velkým věcem.

Řecko na dosah!

Skvělá práce!

Od otevření bran veletrhu návštěvníkům bylo na stánku našeho partnera pěkně rušno. Mnoho návštěvníků se zajímalo o nabízený sortiment, jehož významnou část tvoří právě stroje z našeho portfolia.

Díky nadšení celého týmu se povedlo MECHANOTECHNIKI ELLADOS získat prestižní ocenění nejnavštěvovanějšího stánku na veletrhu.

Gratulujeme a děkujeme!

Tým MECHANOTECHNIKI ELLADOS

Děkujeme a těšíme se na příští ročník!

Sledujte nás

Novinky můžete sledovat také na našich sociálních sítích